Sınıf360° | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

KİMYA

  • Dersi paylaş :

KİMYA

Eğitmen: AHMET GÖKALP
Eğitim Kategorisi: LİSE
Değerlendirme:

4.9 (793)

490 TL 690 TL

İçindekiler :

  • 13 Ünite
  • 26 Konu
  • 199 Video
  • Şimdi alın, 01.07.2025 tarihine kadar kullanın.

Açıklama

YKS KİMYA ONLİNE EĞİTİM

YKS Kimya dersinin kapsamlı öğrenimine yönelik hazırlanmış konu anlatım ve soru çözüm videoları ile tam donanımlı bir eğitim sizi bekliyor!

 YKS'ye Özel Anlatım!

Sınıf360°'ın fark yaratan ders içeriklerinden Kimya Konu Anlatım ve Soru Çözüm videoları YKS'ye hazırlanan öğrencilerimiz için yayında!

 Zor Sorular Geride Kaldı!

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında başarıyı yakalamak ve nitelikli üniversitelere yerleşmek isteyen öğrencilerimize özel olarak hazırladığımız ders içerikleriyle sizler de artık en zor Kimyasorularını çözebileceksiniz!

 Özel Ders Tadında!

Sınıf360°'daki tüm derslerde olduğu gibi kişisel özel ders tadında hazırlanmış eğitim videolarımızla hiç sıkılmadan keyifle ve akıcı olarak Kimya dersinin tüm konularını öğrenebileceksiniz. Kimya konularını yanı başınızdaki öğretmeninizden özel ders alıyormuş gibi etkin olarak öğrenecek ve pekiştireceksiniz.

 Sınav Odaklı Yaklaşım!

Sınıf360° Kimya Online dersler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile bire bir uyumlu ve kazanım odaklı bir yaklaşımla hazırlanmıştır. YKS'ye hazırlık çerçevesinde geliştirilen ders içerikleri ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Yeni Nesil Sorulara Yönelik Çözümler!

Ayrıca son yıllarda gerçekleştirilen merkezi sınavlarda ağırlık kazanan yeni nesil soru tipleri için ihtiyaç duyacağınız bilgi-kavrama-analiz-sentez düzeyinde sorularla ders içeriklerimiz zenginleştirdik.

Sınıf360° Kitapları ile Entegre Ders Videoları!

Sınıf360 Kimya Online dersler ile tam uyumlu konu anlatım kitabımıza da sahip olarak kalıcı öğrenme deneyimini üst seviyelere çıkaracaksınız. Yine online ders içeriklerimizle tam uyumlu hazırlanan soru bankamızdaki sorular ile öğrendiklerinizi pekiştirecek, yeni nesil sorularda yorum kabiliyetinizi artıracak ve sınava tam donanımlı halde hazırlanacaksınız.

Sınıf360°, YKS gibi kritik bir sınava hazırlanan tüm öğrencilere gerçek başarı için çözümler sunmaya devam ediyor...