Sınıf360° | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

Hakkımızda

Hakkımızda

 

SINIF360° olarak “Eğitimde Geleceğin” geldiğine inanıyor ve kişiselleştirilmiş uzaktan eğitimin herkes için ulaşılabilir olması için çalışıyoruz. Bu değerlerle yola çıktığımız ilk günden itibaren teknolojik altyapımızı ve içeriklerimizi sadece bugünün değil yarının da ihtiyaçlarına göre şekillendirdik.

Bu doğrultuda SINIF360°’ı, YKS ve LGS gibi sınavlara hazırlanan tüm öğrenciler için özel olarak geliştirdiğimiz zengin içerikler ile tam donanımlı bir uzaktan eğitim platformu olarak tanımlıyoruz.

SINIF360° tamamı yeni sınav sistemiyle uyumlu online dersler, online soru çözümleri, konu anlatım kitapları, soru bankaları, denemeler ve çok daha fazlasıyla sınavlara hazırlanan herkes için kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Zaman ve mekândan bağımsız bir eğitim öğretim için Türkiye’nin en iyi hocaları SINIF360°’da bir araya geldi. En güncel ders anlatımları ile en orijinal sorular SINIF360°’da öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. SINIF360° yayınları ise yine aynı hocaların kaleminden ve online eğitimler entegre şekilde hazırlandı. SINIF360° soru bankaları ise tamamı orijinal ve yeni sisteme uyumlu sorulardan oluşmakta ve soru bankalarındaki her bir sorunun video çözümleri yine SINIF360°’da yer almaktadır.

Yüzlerce eğitim kurumu ve sayısız öğrenci SINIF360° ile sınava hazırlanırken yine SINIF360° olarak hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle dezavantajlı öğrencilerimizin de eğitim öğretim çalışmalarına destek olmaya devam ediyoruz.

 

Değerlerimiz;

•      Modern ve zengin eğitim içeriklerini,

•      Erişilebilir ve güçlü teknolojik altyapımız ile,

•      Kolay, esnek ve ekonomik olarak,

Kişi, kurum, öğretmen ve öğrencilerimize sunmaktır.