Sınıf360° | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

FEN BİLGİSİ (LGS)

  • Dersi paylaş :

FEN BİLGİSİ (LGS)

Eğitmen: FERAT AKTAŞ
Eğitim Kategorisi: ORTA OKUL
Değerlendirme:

4.9 (793)

399 TL 499 TL

İçindekiler :

  • 8 Ünite
  • 48 Konu
  • 124 Video
  • Şimdi alın, 01.07.2024 tarihine kadar kullanın.

Açıklama

LGS FEN BİLİMLERİ ONLİNE EĞİTİM

LGS Fen Bilimleri dersinin kapsamlı öğrenimine yönelik hazırlanmış konu anlatım ve soru çözüm videoları ile tam donanımlı bir eğitim sizi bekliyor!

 

LGS'ye Özel Anlatım!

Sınıf360'ın fark yaratan ders içeriklerinden Fen Bilimleri Konu Anlatım ve Soru Çözüm videoları LGS'ye hazırlanan ortaokul öğrencilerimiz için yayında!

 

Zor Sorular Geride Kaldı!

Liselere Giriş Sınavında başarıyı yakalamak ve nitelikli okullara yerleşmek isteyen öğrencilerimize özel olarak hazırladığımız ders içerikleriyle sizler de artık en zor Fen Bilimleri sorularını çözebileceksiniz!

 

Özel Ders Tadında!

Sınıf360'daki tüm derslerde olduğu gibi kişisel özel ders tadında hazırlanmış eğitim videolarımızla hiç sıkılmadan keyifle ve akıcı olarak Fen Bilimleri dersinin tüm konularını öğrenebileceksiniz. Fen Bilimleri konularını yanı başınızdaki öğretmeninizden özel ders alıyormuş gibi etkin olarak öğrenecek ve pekiştireceksiniz.

 

Sınav Odaklı Yaklaşım!

Sınıf360 Fen Bilimleri Online dersler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile bire bir uyumlu ve kazanım odaklı bir yaklaşımla hazırlanmıştır. LGS'ye hazırlık çerçevesinde geliştirilen ders içerikleri ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.


Yeni Nesil Sorulara Yönelik Çözümler!

Ayrıca son yıllarda gerçekleştirilen merkezi sınavlarda ağırlık kazanan yeni nesil soru tipleri için ihtiyaç duyacağınız bilgi-kavrama-analiz-sentez düzeyinde sorularla ders içeriklerimiz zenginleştirdik.


Sınıf360 Kitapları ile Entegre Ders Videoları!

Sınıf360 Fen Bilimleri Online dersler ile tam uyumlu konu anlatım kitabımıza da sahip olarak kalıcı öğrenme deneyimini üst seviyelere çıkaracaksınız. Yine online ders içeriklerimizle tam uyumlu hazırlanan soru bankamızdaki sorular ile öğrendiklerinizi pekiştirecek, yeni nesil sorularda yorum kabiliyetinizi artıracak ve sınava tam donanımlı halde hazırlanacaksınız.

Sınıf360, LGS gibi kritik bir sınava hazırlanan tüm öğrencilere gerçek başarı için çözümler sunmaya devam ediyor...