Sınıf360° | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

BİYOLOJİ

    Ders bağlantısı

    • Eğitim Kategorisi : LİSE

390 TL 590 TL

Açıklama

YKS BİYOLOJİ ONLİNE EĞİTİM

YKS Biyoloji dersinin kapsamlı öğrenimine yönelik hazırlanmış konu anlatım ve soru çözüm videoları ile tam donanımlı bir eğitim sizi bekliyor!

 YKS'ye Özel Anlatım!

Sınıf360°'ın fark yaratan ders içeriklerinden Biyoloji Konu Anlatım ve Soru Çözüm videoları YKS'ye hazırlanan öğrencilerimiz için yayında!

 Zor Sorular Geride Kaldı!

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında başarıyı yakalamak ve nitelikli üniversitelere yerleşmek isteyen öğrencilerimize özel olarak hazırladığımız ders içerikleriyle sizler de artık en zor Biyolojisorularını çözebileceksiniz!

 Özel Ders Tadında!

Sınıf360°'daki tüm derslerde olduğu gibi kişisel özel ders tadında hazırlanmış eğitim videolarımızla hiç sıkılmadan keyifle ve akıcı olarak Biyoloji dersinin tüm konularını öğrenebileceksiniz. Biyoloji konularını yanı başınızdaki öğretmeninizden özel ders alıyormuş gibi etkin olarak öğrenecek ve pekiştireceksiniz.

 Sınav Odaklı Yaklaşım!

Sınıf360° Biyoloji Online dersler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile bire bir uyumlu ve kazanım odaklı bir yaklaşımla hazırlanmıştır. YKS'ye hazırlık çerçevesinde geliştirilen ders içerikleri ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Yeni Nesil Sorulara Yönelik Çözümler!

Ayrıca son yıllarda gerçekleştirilen merkezi sınavlarda ağırlık kazanan yeni nesil soru tipleri için ihtiyaç duyacağınız bilgi-kavrama-analiz-sentez düzeyinde sorularla ders içeriklerimiz zenginleştirdik.

Sınıf360° Kitapları ile Entegre Ders Videoları!

Sınıf360 Biyoloji Online dersler ile tam uyumlu konu anlatım kitabımıza da sahip olarak kalıcı öğrenme deneyimini üst seviyelere çıkaracaksınız. Yine online ders içeriklerimizle tam uyumlu hazırlanan soru bankamızdaki sorular ile öğrendiklerinizi pekiştirecek, yeni nesil sorularda yorum kabiliyetinizi artıracak ve sınava tam donanımlı halde hazırlanacaksınız.

Sınıf360°, YKS gibi kritik bir sınava hazırlanan tüm öğrencilere gerçek başarı için çözümler sunmaya devam ediyor...

Satın aldığım ürünleri ne zamana kadar kullanabilirim?

Video derslerin son kullanım tarihi : 01.07.2024'dir.'