Sınıf360° | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

TÜRKÇE

    Ders bağlantısı

    • Eğitim Kategorisi : LİSE

350 TL 490 TL

Açıklama

YKS TÜRKÇE ve PARAGRAF ONLİNE EĞİTİM(VİDEO)

YKS Türkçe ve Paragraf dersinin kapsamlı öğrenimine yönelik hazırlanmış konu anlatım ve soru çözüm videoları ile tam donanımlı bir eğitim sizi bekliyor!

 YKS'ye Özel Anlatım!

Sınıf360°'ın fark yaratan ders içeriklerinden Türkçe ve Paragraf Konu Anlatım ve Soru Çözüm videoları YKS'ye hazırlanan öğrencilerimiz için yayında!

 Zor Sorular Geride Kaldı!

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında başarıyı yakalamak ve nitelikli üniversitelere yerleşmek isteyen öğrencilerimize özel olarak hazırladığımız ders içerikleriyle sizler de artık en zor Türkçe ve Paragraf sorularını çözebileceksiniz!

 Özel Ders Tadında!

Sınıf360°'daki tüm derslerde olduğu gibi kişisel özel ders tadında hazırlanmış eğitim videolarımızla hiç sıkılmadan keyifle ve akıcı olarak Türkçe ve Paragraf dersinin tüm konularını öğrenebileceksiniz. Türkçe ve Paragraf konularını yanı başınızdaki öğretmeninizden özel ders alıyormuş gibi etkin olarak öğrenecek ve pekiştireceksiniz.

 Sınav Odaklı Yaklaşım!

Sınıf360° Türkçe ve Paragraf Online dersler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile bire bir uyumlu ve kazanım odaklı bir yaklaşımla hazırlanmıştır. YKS'ye hazırlık çerçevesinde geliştirilen ders içerikleri ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Yeni Nesil Sorulara Yönelik Çözümler!

Ayrıca son yıllarda gerçekleştirilen merkezi sınavlarda ağırlık kazanan yeni nesil soru tipleri için ihtiyaç duyacağınız bilgi-kavrama-analiz-sentez düzeyinde sorularla ders içeriklerimiz zenginleştirdik.


Satın aldığım ürünleri ne zamana kadar kullanabilirim?

Video derslerin son kullanım tarihi : 01.07.2024'dir.'