Sınıf360° | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

NEDEN SINIF360°?

NEDEN SINIF360°?

SINIF360°, sınavlara hazırlanan öğrenciler için özel olarak geliştirilen zengin içerikleriyle tam donanımlı online bir eğitim platformudur.

SINIF360°, online ders anlatımları, soru çözümleri, konu anlatım kitapları, soru bankaları, denemeler ve çok daha fazlasıyla öğrencileri sınavlara hazırlar!

SINIF360° ders videoları YKS ve LGS sınavlarına hazırlık konusunda Türkiye’nin en iyi hocaları tarafından oluşturuldu. SINIF360° yayınları ise yine aynı hocaların kaleminden ve online eğitimler entegre şekilde hazırlandı. SINIF360° soru bankaları ise tamamı orijinal ve yeni sisteme uyumlu sorulardan oluşmakta ve soru bankalarındaki her bir sorunun video çözümleri yine SINIF360°’da yer almaktadır.


Lise ve Ortaokul Öğrencileri İçin Özel İçerikler

Kalıcı ve kolay öğrenim için büyük bir titizlikle hazırlanan SINIF360° dersleri özel ders formatında birebir anlatımın hâkim olduğu bir yapıda Türkiye’nin branşında en iyi hocaları tarafından öğrencilere sunuluyor. YKS ve LGS sınavlarında sorumlu olunan her kazanımın dikkatle ele alındığı SINIF360° video dersleri ve konu anlatım kitapları, kolay ve keyifli öğrenmenin kapılarını aralıyor.

SINIF360° derslerinde verilen günlük hayattan örneklerle bilgilerini pekiştiren öğrenciler, çalıştığı derslere dair tüm soru tiplerine uyarlayabileceği pratik soru çözüm tekniklerine de sahip oluyor.


Uzaktan Öğrenim İçin Kapsamlı ve Bütüncül Araçlar

SINIF360°, üniversite ve liselere giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ihtiyacı olan tüm araçları bir arada sunuyor. Online ders videoları, konu anlatım kitapları, soru bankaları, denemeler ve koçluk takip sistemi… hepsi de birbiriyle entegre edilmiş bütüncül bir yapıda!


Orijinal Yeni Nesil Sorular

Onlarca yıllık soru yazarlığı tecrübesine sahip SINIF360° hocalarının hazırladığı soru bankalarında tamamında yeni nesil ve orijinal sorular yer alır. Yeni müfredat ve eğitim sistemine uyumlu sorulardan oluşan SINIF360° soru bankaları, yüksek bilgi ölçme gücünün yanında detaylı bir konu öğrenimi sağlayacak şekilde tasarlandı. SINIF360° soruları orijinaldir ve asla tekrara düşmez…


Ekonomik Fiyat

İçerik kalitesiyle taklitlerinden ayrılan SINIF360° online eğitim platformu aynı zamanda diğerlerinin aksine oldukça da ekonomiktir. SINIF360° ortalama bir YKS veya LGS hazırlık yayınından çok daha düşük fiyatlar ile kaliteli bir ders çalışma süreci sağlayarak tüm öğrenciler için fırsat eşitliği sunar.


Esnek ve Modüler Yapı

SINIF360° online eğitim platformunda konuların ilk video dersleri tamamen ücretsizdir ve hiçbir taahhüt gerektirmez. Ayrıca SINIF360° mağazasının modüler yapısı sayesinde, öğrenciler istediği dersin dilediği ünite veya konusu satın alarak anında izlemeye başlayabilir. İhtiyacına göre tüm dersler yerine sadece bir veya birkaç ders, ünite veya konuya erişmek isteyen öğrenciler de düşülerek tasarlanan SINIF360° online eğitim platformunda herkes için bir seçenek mutlaka vardır…


Her Açıdan Kullanıcı Dostu

SINIF360° cep telefonu, tablet, bilgisayar, akıllı TV gibi tüm online cihazlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar. Kullanıcılar, SINIF360°’a bir kez ücretsiz üye olduktan sonra her konunun ilk dersini ücretsiz izleyebilir dilediği dersin tamamını veya ünite ve konularına göre satın alabilir veya SINIF360° tam paket seçeneği ile benzersiz bir indirime sahip olabilir.

Sınf360 kullanıcı ara yüzü ise oldukça kolay ve basittir. Kullanıcı dostu ve işlevsel ara yüzü ile herhangi bir sosyal mecra kullanıcı herkes SINIF360°’ı kolaylıkla kullanmaya başlayabilir.